Головна Новини Півтора кілометра заради здоров’я

Півтора кілометра заради здоров’я

358

3_143218607837Зібрати 150 тисяч гривень, на купівлю холтер-електроенцефалографа в обласну дитячу клінічну лікарню, для безкоштовного обстеження хворих дітей області на епілепсію – така мета благодійного марафону, який відбудеться у Тернополі у суботу, 23 травня.

У світі дедалі популярнішими стають благодійні марафони заради важливої мети. Щорічно тисячі людей долають сотні кілометрів, аби долучитися до спільного руху, подолати певну дистанцію і допомогти тим, хто цього потребує. Тернопіль – місто активних людей, тому перейняти таку ініціативу буде легко.

У суботу, 23 травня, об 11 годині на театральному майдані збираємо всіх охочих тернополян, не залежно від віку, професій та соціального статусу, аби разом здійснити добру справу. Дистанція марафону- півтора кілометра. Вікових обмежень немає.

– Щоб повірити в добро – треба почати робити його! Саме тому ми закликаємо вас прийди 23 травня об 11 годині на театральну площу, зробити свій благодійний внесок і таким чином долучитися до хорошого благодійного марафону! – каже організатор Благодійного марафону Ната Бенч.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here