додому Новини Півонії – квіти, які вражають своєю різноманітністю

Півонії – квіти, які вражають своєю різноманітністю

648

Ви, напевно, думаєте що найпопулярнішими в світі квітів є троянди? Існує стереотип, що саме ці квіти обожнюють покупці, бо вони красиві, мають приємний аромат і вражають різноманіттям варіацій.

Але виявляється у них є конкуренти – і це півонії https://ukraflora.ua/ru/catalog/f-pion/. Так по зовнішньому вигляду ці розкішні квіти нічим не поступаються трояндам, а їх аромат не менш ніжний і п’янкий. Консультанти УкраФлора радять вам звернути увагу саме на ці квіти, і в наступний раз, коли ви захочете придбати красивий і розкішний букет, зробіть вибір на користь півонії.

Тим більше, що вони актуальні в букеті як для жінки, так і для чоловіка. Крім того, ці квіти бувають різних видів і купити їх вийде не тільки у вигляді свіжозрізаних версій, але і у вигляді саджанців. А чому ні, адже це багаторічна рослина і кожен рік ви будете на своїй «квітковій» ділянці насолоджуватися неймовірним видовищем – цвітінням півоній.

Розкішна зовнішність / демократична ціна

Саме такий компроміс відрізняє півонії. Тобто, це квіти дуже красиві, а їх вартість вражає своїм доступним рівнем. Тому придбати букет цих чарівних різноманітних в плані форми, розмірів і кольорів екземплярів вийде у кожного покупця.

Існує кілька різновидів півоній і кожна з них має свої особливості в плані зовнішнього вигляду (розмірів пелюсток, їх форми та способу розташування). На вибір пропонують півонії махрові, немахрові або напівмахрові.

Також доступні споживачам квіти-гібриди. Виглядають такі варіації не менш оригінально. Мова йде про ІТО-півонію. По суті, це комбінація трав’янистої та деревоподібної рослини. Ці квіти відрізняються невибагливістю догляду і морозостійкістю. Невеликий зріст і пелюстки багатоколірні – це ще одна відмінність цього гібриду.

Щодо кольорової гами, тут теж багато рішень. До найпопулярніших слід віднести такі кольори, як:

⦁ Білий;
⦁ Біло-рожевий;
⦁ Ніжно рожевий;
⦁ Насичено рожевий;
⦁ Фіолетовий;
⦁ Жовтий.

Враховуючи красу рослини, півонії користуються популярністю не тільки у флористів, які створюють з них неймовірні букети, а й у ландшафтних дизайнерів. По-перше, це дуже красиві квіти і вони будь-якому ландшафту додадуть розкішності. По-друге, вони дуже «дружелюбні» тобто прекрасно уживаються і виглядають чудово в тандемі з трояндами, айстрами, хризантемами. Ну, а формувати стильні композиції у ландшафтному дизайні і створювати оригінальні букети допомагає різноманіття форм, адже півонії бувають:

⦁ Схожі на корону;
⦁ Схожі на троянду;
⦁ Немахрові;
⦁ Махрові (схожі на кульку);
⦁ Японські;
⦁ Напівмахрові.

Консультанти UkraFlora багато цікавого здатні розповісти про півонії і радять звернути на них особливу увагу, бо вони того варті.