додому Новини Після новорічних свят Тернопіль повертається до звичного вигляду

Після новорічних свят Тернопіль повертається до звичного вигляду

693

vlcsnap-2016-01-20-18h21m42s436Свята закінчилися. Тернопіль повертається до звичного вигляду. Різдвяну шопку біля драмтеатру уже прибрали, згодом розберуть дерев’яні кіоски та ілюмінації. Ялинку демонтують в останню чергу. Метеоритний дощ на вулиці Валовій теж уже закінчився.

Демонтаж ялинки та святкового освітлення Тернополя розпочався 20 січня і триватиме більше тижня. Святкові ілюмінації, зокрема і так званий “метеоритний дощ” та новорічна красуня знаходяться на балансі КП “Тернопільміськсвітло”. Тому і зберігатимуть атрибути свята на складах підприємства.

– Ялинка вже експлуатується у місті 7 років. Є необхідність обновляти хвою, іграшки, відновлюємо ілюмінацію ялинки і щити з релігійною тематикою, – розповідає  заступник начальника міського управління ЖКГ, благоустрою та екології Андрій Дроздовський. – Будиночки дерев’яні встановлюють підприємці за дозволом управління торгівлі. Шопка – встановлюється і обслуговується управлінням парків. А наші питання – це святкові ілюмінації і ялинка.