додому Головні Після масштабних ДТП за участю рейсових маршруток в Україні взялись за перевірки...

Після масштабних ДТП за участю рейсових маршруток в Україні взялись за перевірки перевізників

1243

Після масштабних ДТП у двох областях за участю рейсових маршруток в Україні взялись за перевірки перевізників. На Тернопільщині цим займаються патрульні поліцейські спільно з відділом безпеки дорожнього руху області. Перевізників перевіряють на наявність ліцензій, технічну справність автомобілів та дотримання правил дорожнього руху.

Нагадаємо, в п’ятницю, 20 липня, в Україні відбулося дві масштабні ДТП. Одна сталася на трасі в Миколаївській області, загинуло п’ятеро людей. Всі вони виявилися громадянами Білорусі та їхали з Одеси до білоруського Гомеля. Друга аварія сталася на трасі в Житомирській області. Рейсовий автобус Київ-Рівне зіткнувся з вантажівкою, загинули 10 осіб.

На Тернопільщині поліція із 22 липня переведена у режим посиленого патрулювання. Вона перевіряє транспорт, аби запобігти порушенню перевізниками правил дорожнього руху та правил перевезення пасажирів.

– Зараз займаємося вже в посиленому режимі, є також підсилений режим патрулювання по перевізниках. Перевіряємо самих водіїв на наявність всіх документів, які в них є. За ліцензійні картки перевіряє відділ безпеки дорожнього руху в Тернопільській області. Також по трасах, а саме на Львівському, Підволочиському та Чортківському напрямку працює по 2 екіпажі патрульної поліції. Також на аварійних ділянках дороги стоять за порушення правил обгону, порушення правил проїзду перехресть. Відносно порушень виносяться матеріали, – каже інспектор патрульної поліції Тернопільської області Володимир Кіянський.

Більше інформації – у сюжеті:

попередня статтяПро нас, випуск 324
наступна статтяОлег Клименко