додому здоров'я Після тривалого спаду вірусних інфекцій кількість хворих в області знову збільшується

Після тривалого спаду вірусних інфекцій кількість хворих в області знову збільшується

317

ГРВІ наступають. Після тривалого спаду вірусних інфекцій кількість хворих в області знову збільшується. Грипу медики поки не реєструють, але і втрачати пильності, кажуть, не варто. Морозна зима тільки починається.

Від середини грудня минулого року грип та гострі респіраторні вірусні інфекції на Тернопільщині потрохи відступали. З початком нового року взялись за мешканців області з новою силою. Грип медики поки що не реєструють, а от вірусні інфекції поширюються. За останній тиждень хворих побільшало на 50%.

Марія Павельєва, начальник відділу епідеміології ГУ Держсанепідслужби в Тернопільській області: "За третій тиждень звернулось за медичною допомогою 2111 осіб, а за другий тиждень 1397 осіб. Відповідно відмічається така велика різниця".

Це, кажуть медики, погода своє взяла та й люди по закінченні свят в колективи повернулись. Якщо зима розгуляється, то хворих лише побільшає.

Марія Павельєва, начальник відділу епідеміології ГУ Держсанепідслужби в Тернопільській області: "Ми вже бачимо, що поступово починає захворюваність зростати. Але вона не досягає епідпорогу. Тобто можливо лютий, а може і березень. Поки що ми думаємо, що в лютому захворюваність зросте".

Щоб не поповнити число хворих, медики радять одягатись відповідно до погоди і вчасно звертатись до них за допомогою.