додому суспільство Пішоходні переходи в районі “Зоряного ключика” не видно через погане освітлення

Пішоходні переходи в районі “Зоряного ключика” не видно через погане освітлення

401

На нашу пропозицію долучитись до обговорення теми про безпеку на дорогах Тернополя та області відгукнулось чимало глядачів. На сайті телекомпанії TV-4 один із користувачів інтернет-мережі вказав на два пішохідних переходи у Тернополі, які вважає особливо проблемними, насамперед для водіїв. Сьогодні там працювала наша знімальна група.

На сайті TV-4 у коментарях до сюжету, де наш телеканал запрошує глядачів спільно обговорювати важливі для тернополян питання, один із відвідувачів, який вочевидть є водієм, зазначив, "А, перепрошую, ще є переходи про які в облавтодорі не думали коли будували – це біля кільця Тарнавського-Злуки, там взагалі на двох переходах (вверху і біля Зоряного ключика) пішоходів не видно на переході, поки не звернеш з кільця і не під'їдеш впритул." Справді вказані пішохідні переходи розміщені доволі близько до крутих поворотів. Самі ж пішоходи також кажуть, це не дуже зручно і їм через це не завжди добре видно, їде машина чи ні.

– Ну видно, але можна і помилитися, я часом йду що ще не видно ся і так, не зручним.

Водій Ярослав, який віз нашу знімальну групу, погоджується, що ці переходи розміщені не надто вдало. Особливо незручно тут орієнтуватися водієві у темну пору доби.

Ярослав, водій: "Дуже важко, особенно коли піднімаєшся вверх по Тарнавського, він трошки погано освітлюється, і коли йде поток машин зверху, сліплять в очі і з поворота виїжджаєш, трошки погано видно пішохода, можна так сказати. Мені здається, тут потрібно більше освітлення, щоби більше освітлювався сам пішоходний перехід".

А от вдень, вважає, під'їзд до пішохідного переходу з-за повороту не мав би нести небезпеку.

Ярослав, водій: "Особо такої нема дуже. Якщо людина їде в міру швидкості, не жене під 100, як то кажуть, то там нема проблем, його видно зза повороту, але треба їхати з відповідною швидкістю. Ну і увага від пішоходів, бо то так тоже є люди тоже, що не слідкують за тим, перебігають і так дальше, я думаю в цьому проблєма".

Підтверджує думку Ярослава і інший коментар користувача нашого сайту. "Переходити дорогу небезпечно ТІЛЬКИ ТАМ де пішохід не дивиться куди йде, особливо коли думає що якщо він на переході то можна кидатись під колеса автомобілей." Долучайтеся до обговорень важливих питань Тернополя і ви. Якщо ви знаєте щось цікаве, чи стаєте свідками вартих уваги подій, надсилайте свої відео та фото, або просто пишіть про це у своїх коментарях до наших сюжетів на сайті tv4.te.ua