Головна благоустрій Пішохідну алею у гідропарку відремонтують до листопада

Пішохідну алею у гідропарку відремонтують до листопада

319

Алею у парку "Топільче", яка єднає вулиці Карпенка і Живова, що біля "Орнави", відремонтують уже до листопада, обіцяють в Тернопільській міській раді. З міського бюджету готові на це виділити близько 2 мільйонів гривень.

Алею у парку "Топільче" проклали ще у 1985 році, коли власне на місці колишніх мочариськ закладали гідропарк. Вологий ґрунт і коріння старих дерев руйнували асфальтне покриття.  Дитячим візочком не проїхати, а в темну пору доби за поганого освітлення люди підвертали ноги. Багато нарікань спонукали міську владу взятися за роботи негайно.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Проект передбачає дві черги робіт. Перша черга – це до центральної алеї, яка пересікає центральну частину парку Топільче. Друга черга – після неї до вулиці Живова. Загалом це більше 300 метрів квадратних твердого покриття.

Заплановано зробити повністю пішохідну ділянку в бруківці з римського каменю. Робляться ремонти не лише по заміні бруківки,але і водовідведення, щоб вода не зупинялася, не було калабань, замінюється освітлення. Плануємо до перших днів листопада роботи завершити. Звичайно, якщо допоможе погода".

 
 Витрачені гроші підрахують після виконаний робіт. Попередньо відомо, що на це піде до двох мільйонів гривень. Асфальт замінять бруківкою не випадково. Кажуть, це не лише дешевше, але і раціональніше. Земля під асфальтом "не дихала", тому поверхня деформувалася. Нема гарантії, що на такому вологому ґрунті це не відбуватиметься і далі, проте бруківку, за потреби, можна зняти, а, згодом без втрат знову вкласти.  Відбудованою і освітленою новою алеєю тернополяни зможуть прогулятися ближче листопада.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here