додому благоустрій Пішохідний міст через залізничну колію станції «Тернопіль» перекриють на ремонт

Пішохідний міст через залізничну колію станції «Тернопіль» перекриють на ремонт

1441

Пішохідний міст через залізничну колію станції «Тернопіль» від Привокзальної площі до вулиці Вояків дивізії Галичина перекриють на ремонт. Відповідне рішення прийняли сьогодні на засіданні виконавчого комітету Тернопільської міськради. Роботи з реставрації мосту триватимуть з 3 квітня до 5 травня. Весь цей час він буде закритим для пішоходів.

Пішохідний міст, що з’єднує Привокзальну площу і вулицю Вояків дивізії Галичина у Тернополі, збудували у 1960 році. Впродовж 57 років його не ремонтували, бо не було в цьому потреби, кажуть в управлінні ЖКГ, благоустрою та екології Тернопільської міськради. Проте останні обстеження показали, що відремонтувати міст необхідно найближчим часом, адже спеціалісти виявили тріщини окремих елементів і зношення сходових маршів.

– Останнє обстеження показало, що пішохідний міст через залізничну колію на даний час потребує термінового втручання. Поки що, це якби легкий ремонт, але якщо затягнути, то може бути капітальний ремонт. Тому викликали фахівців і відповідні організації, які займаються містобудівничими справами, і вирішили провести відповідні ремонти, – каже начальник управління ЖКГ, благоустрою та екології Тернопільської міськради Олег Соколовський.

– Недоліки у перильному огородженні, у металевому і так само є інтенсивне руйнування сходових маршів. На даному об’єкті буде виконано комплекс поточного ремонту, – говорить головний інженер відділу технагляду Тернопільської міської ради Ярослав Копча.

Міст не в аварійному стані, загрози для пішоходів – нема, каже Олег Соколовський. Проте, якщо його не відремонтувати зараз, то за кілька років доведеться викласти набагато більшу суму.

– Я думаю, що ми ввійдем десь до 200 тисяч, не більше. Якщо ми би не робили зараз, так кажуть фахівці, ще якби років 2 не робили, то було би далеко за мільйон, – додає Олег Соколовський.

Триватиме ремонт пішохідного мосту з 3 квітня до 5 травня, кажуть у міській раді. Впродовж місяця він буде закритим для пішоходів.