Головна Новини Пільги на проїзд у міському громадському транспорті з 1 червня не відмінені

Пільги на проїзд у міському громадському транспорті з 1 червня не відмінені

446

vlcsnap-2015-07-07-10h44m11s124Пільги на проїзд у міському громадському транспорті для пенсіонерів за віком та інвалідів не відмінені, повідомляють в управлінні соціальної політики Тернопільської міськради. З початку літа в Україні  хотіли зменшити кількість пільгових категорій з 30 до 5. Проте Уряд не привів свої постанови у відповідність, відтак пільги залишаються незмінними.

У Тернополі право на пільговий проїзд у громадському транспорті має понад 50 тисяч людей. З введенням в дію Закону щодо змін пільгового перевезення з 1 червня безкоштовно в маршрутках і тролейбусах мали б їздити тільки 9 тисяч тернополян. Проте уряд не привів у відповідність своїх постанов і пільги на проїзд для всіх категорій залишаються незмінними.

– Пільги з 1 червня щодо проїзду залишають без змін. Тому що закон прийнятий, але він передбачав, що Уряд мав привести свої постанови у відповідність. Але є дві постанови Кабінету Міністрів, які передбачають пільги для пенсіонерів за віком та інвалідів щодо проїзду, ці постанови нескасовані, вони є чинними і діючими, а тому пенсіонери за віком і інваліди мають право безкоштовного проїзду, – розповідає в.о. начальника управління соціальної політики Тернопільської міськради Володимир Сулима.

Таке розяснення управління соцполітики Тернопільської міськради отримало від Міністерства, відтак пільги щодо проїзду з першого червня для всіх категорій залишаються чинними і незмінними.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here