додому Головні Піди на побачення -зігрій солдата

Піди на побачення -зігрій солдата

544

dV7_xuIPMhU“Піди на побачення -зігрій солдата”. Благодійний аукціон з такою назвою організували учасники Товариства українських студентів-католиків “Обнова”.  Хлопці можуть “купити” зустріч з дівчатами і навпаки. За виручені гроші  солдатам куплять необхідні речі, теплий одяг, продукти, медикаменти та інше.

Допомогти бійцям на Сході, а ще познайомитися з цікавими людьми і весело провести час, можуть усі охочі, долучившись до благодійного аукціону “Піди на побачення – зігрій солдата”.

– Можна долучитися в соціальних мережах. Наразі це є лише мережа Вконтакті. Але ми плануємо, що друга хвиля буде започаткована і у Фейсбуці, бо там більша аудиторія, можуть взяти участь не тільки молодь, а й більш дорослі люди. Для того, щоб взяти участь в нашому аукціоні, головне звичайно бажання допомогти. Потім вибираєте свою найяскравішу фотографію і надсилаєте координатору групи – ТУСК “Обнова”. В принципі посилання ми виставляємо в новини, щоб люди постійно могли бачити, – розповідає координатор благодійного аукціону “Піди на побачення -зігрій солдата” Оксана Бабій.

Все відбувається у формі аукціону. Люди голосують за той чи інший лот, хто дасть більше, той виграє побачення.

– За хлопців в нас звичайні ставки – грошові. Ці гроші, так і речі будуть передані на другий склад Народної допомоги Тернопіль. А за дівчат в нас ставки у формі балаклав, шапок, рукавиць, енергетичних напоїв, батончиків, все те, що є в списку потреб солдат, – каже Оксана Бабій.

Триватиме благодійний аукціон “Піди на побачення -зігрій солдата” до двадцять другої години сімнадцятого жовтня. А наступний етап розпочнеться вже в понеділок, 19 жовтня. Організатори запрошують усіх долучитися до аукціону і допомогти українським військовим.