![456-1](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2018/02/ScreenShot-VideoID-Qa1-zoiGWT4-TimeS-6.png)
2018 рік був непростим. Україна далі страждає від військової агресії сусіда, тарифи лише зростають, як і ціна продуктів та послуг. Але рік був багатий і на хороші та позитивні події.
Найголовнішою для православних християн є рішення про надання Томосу Українській церкві, якого чекали століттями. Сьогодні, 7 грудня, о 20:00 у прямому ефірі “Межі правди” підсумуємо рік. Поговоримо про найважливіші реформи, суспільно-політичні події, результати введення воєнного стану та чим рік був особливим для бізнесу та економіки країни, Тернопільщини.
А ще, на що сподіватися, чого очікувати від нового 2019?! Долучайтеся, т. (0352) 43-41-00.