додому Головні Підряднику, який недобре розчистив сніг у Тернополі, виписали акт-претензію

Підряднику, який недобре розчистив сніг у Тернополі, виписали акт-претензію

1712

Близько доби на Тернопільщині лютувала негода. За цей час по всій території в середньому випало близько 15 сантиметрів снігу. На замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області підрядні організації працювали в цілодобовому режимі. Загалом на розчищення державних доріг задіяли 113 одиниць техніки та 140 дорожніх працівників. Проїзд державними автошляхами Тернопільщини вдалося забезпечити у повному обсязі. В обласному центрі дороги чистили також у посиленому режимі. Тепер готуються до морозів.

До снігопаду комунальні служби міста були повністю готові, бо готуватись до нього розпочали ще до початку опадів, каже начальник міського управління ЖКГ Олег Соколовський.

– Було проведено попереднє посипання території, в нас же висока вологість, і якщо зробити середнє посипання, то в нас може утворитися корка і потім буде важко забрати цю ожеледь. Тому всі дороги були практично пересипані. Почався сніг і вже падав не на чистий асфальт, а на суміш, – каже начальник управління ЖКГ, благоустрою та екології Тернопільської міськради Олег Соколовський.

У місті працювала 21 одиниця техніки. У тому числі 14 піскорозкидачів. Розчищати сніг розпочали з обіду, 26 листопада, працювали цілу ніч, а також вдень 27 листопада. Та розчистити ідеально усе місто виконавці робіт так і не змогли, кажуть в управлінні житлово-комунального господарства.

– Зауваження є до “Авакс-Проф”, в першу чергу. Не були зачищені заїздні кишені, не були зачищені саму зупинки громадського транспорту, вони не встигли. Це створювало незручності для мешканців, пасажирів, в першу чергу, тому що треба було ставати в ті сугроби. Відповідно, ці роботи зараховувати не будуть, написані Акти претензій, але в загальному люди працювали непогано, – каже Олег Соколовський.

Досить непогано з розчищенням від снігу дворів та прибудинкових територій впорались жеки, каже Олег Соколовський. Зараз у місті посилено готуються до морозів, що мають вдарити вже найближчими днями.