додому надзвичайне Підприємці та спортклуб охороняють тернопільський ринок

Підприємці та спортклуб охороняють тернопільський ринок

372

Інформація про те, що поблизу заправки в районі старого автовокзалу з'явився автобус "Неоплан" з "тітушками", не підтвердилась.

– Юрій Євгенович Ворко, директор Тернопільского ринку, був в міській раді. Там він отримав інформацію, що в районі заправки "Калина"  є білий "Неоплан, номери невідомі, в якому сидять люди, які мають розгромити ринок. Коли він приїхав сюди, мужчини всі сюди прибігли. На щастя тут нікого немає. Зараз всі люди направляються в район приринкової території організовують групи охорони і будуть чергувати там, – розповів підприємець Андрій.

– Немає достовірної інформації звідки вони можуть наступати. Можливо хочуть нас дезорієнтувати, щоб ми розсіялися, може хочуть нас запутати, щоб в той час, коли ми сюди організовано ринули, відкрили там територію ззаді, звідки можуть наступити на ринок, – вважає тернополянин.

Підриємці організувалися, частина з них та хлопці зі спортклубу продовжать чергування в районі приміського автовокзалу. Решта підприємців йдуть на територію ринку і охоронятимуть там. Люди припускають, що швидше за все "тітушки" спробують заїхати в Тернопіль як тільки стемніє. Також підприємці кажуть, що ймовірно вони вже є в Тернополі.

– В цей час коли ми організовували охорону ринку, підходили підлітки, україномовні, розпитували для чого і як ми організовуємо охорону ринку. На питання хто ти такий і звідки, акуратненько в толпі розсіювався і тікав, – каже підприємець Ярослав.

Головне кажуть люди не панікувати, не піддаватись на провокації та організуватися.