Головна надзвичайне Підполковника міліції затримали, коли той отримував хабар

Підполковника міліції затримали, коли той отримував хабар

290

index3 тисячі гривень підполковник міліції вимагав у приватної особи за надання послуг, які належать до компетенції очолюваного ним підрозділу.   Міліціонера затримали, щойно гроші опинилися в його руках.

– Деякі правоохоронці не у повній мірі розуміють наслідки свої вчинків, – каже начальник відділу внутрішньої безпеки обласного управління міліції Андрій Власов, – адже переступаючи Закон, вони не лише уподібнюються тим, кому повинні протистояти, а й кидають тінь на роботу своїх колег, плямують репутацію правоохоронного відомства в цілому. Очищення органів внутрішніх справ від осіб, негідних зватися міліціонером, особливо актуальне зараз, коли український народ проходить таку непросту, але важливу віху свого становлення.

Міліціонеру вже оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст.368 (ч. 3) Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією, повідомляє СГЗ УМВСУ в Тернопільській області.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here