Головна суспільство Підпільний міні-завод дизпального виявила тернопільська податкова міліція

Підпільний міні-завод дизпального виявила тернопільська податкова міліція

315

Підпільний міні-завод дизпального виявила тернопільська податкова міліція. Оперативні підрозділи Головного управління Міндоходів у Тернопільській області викрили таку незаконну діяльність на Сході України.  Збували фальсифіковане дизпальне на території Тернопільщини та інших областей України за ціною нижчою, аніж на ринку.

У місяць підпільний міні-завод 150 тисяч літрів дизпального. За попередньою інформацією, працював він протягом трьох місяців.  Дизпальне продавали на 10-15% дешевше, ніж на заправках.

– В ході проведення заходів було встановлено, що посадові особи одного із товариств, які займаються діяльністю на ринку паливно-мастильних матеріалів, здійснювали ввезення на території області з метою збуту незаконно виготовленого дизельного пального.  Незаконне виготовлення цього дизпалива відбувалося на потужностях однієї із областей на Сході України, – розповідає начальник слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Тернопільській області Ігор Сторожук.

На майно підпільного заводу податківці наклали арешт. Вилучили обладнання для виготовлення фальсифікату, понад 80 тисяч літрів дизпального і більше 16 тисяч літрів сировини. Вартість цього обладнання і фальсифікату сягає більше трьох мільйонів гривень. Дизпальне виготовляли дуже низької якості. Як сировину завод використовував відпрацьовані паливно-мастильні матеріали, які купували на Тернопільщині і на території інших областей.

– Виготовлене низькоякісне дизельне пальне перевозилось автомобільним транспортом у місця тимчасового зберігання на автобази, які здійснювали свою діяльність без належним чином оформлених дозвільних документів, розташовані на території Тернопільської області та інших областей.  Реалізація пального здійснювалась за цінами нижчими, ніж на ринку, як фізичними, так і юридичними особами, які здійснюють свою діяльність в транспортній галузі та в сільському господарстві. Відповідно до висновків фахівців, незаконно виготовлене дизельне пальне не відповідає вимогам держстандарту, становить небезпеку і має шкідливий вплив на організм людини, – говорить Ігор Сторожук.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here