Головна суспільство Підпільний цех із виготовлення вишивки бісером виявили податківці у Тернополі

Підпільний цех із виготовлення вишивки бісером виявили податківці у Тернополі

424

Підпільний цех із виготовлення вишивки бісером виявили у Тернополі. Податківці запевняють, сьогодні одне з головних їх завдань – виведення бізнесу із тіні та виявлення підприємців, які у різний спосіб намагаються уникнути сплати податків.

За підказкою одного із тернополян, працівники Тернопільської податкової інспекції разом із податковою міліцією перевірили низку орендованих приміщень заводу "Оріон" у Тернополі де, кажуть, виявили нелегальний цех та склади. У виробничому цеху знайшли сучасне обладнання із нанесення малюнків на тканину для вишиття бісером. В складах фасували необхідну для конкретних вишивок кількість бісеру за розмірами й кольорами. Чимало пакунків уже мали своїх адресатів у різних містах України. Податківці кажуть, підприємець свідомо ухилявся від сплати податків.

– Схема ухилення від оподаткування полягає в тому, що даний підприємець, зареєстрований в Монастириському районі, діяльність свою здійснює на території міста Тернополя. Плюс до того всього в свідоцтві про державну реєстрацію згідно кведу в нього торгівля в лотках та на ринках, а вид діяльності зовсім не відповідає тому, що внесено в кведі даного підприємця, – розповів заступник начальника Тернопільскої ОДПІ Василь Кравець.

Крім цього, жоден із семи працівників підпільного підприємства, яких застали на місці, офіційно працевлаштованим не був. Матеріали цієї перевірки вивчають податківці та прокуратура Тернополя.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here