додому Головні Підозрюваний у вбивстві тату-майстрині у залі суду розповів, чому пішов на злочин

Підозрюваний у вбивстві тату-майстрині у залі суду розповів, чому пішов на злочин

18116

Суд обрав запобіжний захід підозрюваному у вбивстві дівчини у Тернополі. Андрій Горбатюк перебуватиме під вартою. Разом із тим стали відомі подробиці самого вбивства. Особливо чутливих людей прохання відійти від екранів і дітей забрати. Бо те, що сталось у квартирі тієї ночі, просто шокує. Виявляється, більше 50 колото-ріжучих ран наніс тернополянин своїй знайомій. Але початок цього моторошного вечора не передбачав нічого особливого. 

За словами правоохоронців, жінка почала дорікати хлопцеві за те, що він веде аморальний спосіб життя. І той не витримав такого тиску і почав наносити удари ножем. Сам же хлопець розповів журналістам, що йому здалось, ніби по нього зараз прийдуть із реабілітаційного центру, де він раніше проходив лікування.

У ніч вбивства чоловік поїхав до Львова. Але вже наступного дня там його знайшли правоохоронці. Чому втік, хлопець не пояснює. Каже, планував вчинити самогубство.

Згодом суд обрав запобіжний захід Андрію Горбатюку. Адвокат підозрюваного пропонував домашній арешт, в той час, як прокурор просив обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, оскільки чоловікові інкримінують тяжкий злочин-вбивство. Зрештою, суддя виніс запобіжний захід тримання під вартою без права внесення застави.