додому надзвичайне Підозрюваний у вбивстві пенсіонерки зі Львівщини переховувався у закинутому приміщенні на Тернопільщині

Підозрюваний у вбивстві пенсіонерки зі Львівщини переховувався у закинутому приміщенні на Тернопільщині

505

naruchniki_reshetkaПідозрюваного у вбивстві, якого розшукували на Львівщині, затримали на Тернопільщині. Кількома днями раніше він вбив 60-річну жінку.

Повідомлення про вбивство пенсіонерки, жительки міста Винники Львівської області, 25 грудня надійшло на пульт чергової частини Галицького РВ ЛМУ ГУМВС України у Львівській області. У вчинені злочину львівські працівники міліції запідозрили раніше судимого 35-річного громадянина Республіки Молдова. Орієнтування на встановлення особи та розшук підозрюваного у скоєнні тяжкого злочину правоохоронці направили до чергових частин райвідділів міліції сусідніх областей. Використовувалися усі можливі оперативні засоби і схеми, його фотографії та опис друкувались у газетах та на сторінках інтернет-видань.

Вже у неділю, 28 грудня, правоохоронці Підволочиського райвідділу міліції затримали підозрюваного. Як повідомив Степан Савка, начальник Підволочиського райвідділу міліції, чоловіка зі схожими прикметами міліціонери виявили в закинутому приміщенні, неподалік залізничного вокзалу станції “Підволочиськ”. Під час слідчо-оперативних дій з’ясувалося, що відбитки пальців затриманого чоловіка ідентичні відбиткам розшукуваного громадянина Молдови.

Тернопільські правоохоронці передали затриманого львівським колегам.