додому Головні Підняти вартість проїзду у громадському транспорті Тернополя до 8-9 гривень просять перевізники

Підняти вартість проїзду у громадському транспорті Тернополя до 8-9 гривень просять перевізники

2151

Підняти вартість проїзду у громадському транспорті Тернополя просять перевізники. Кажуть, аби цей бізнес став для них прибутковим, аби оновити маршрутки, потрібно встановити тариф у 12 гривень. Та, зважаючи на низький рівень життя українців погоджуються і на 8, та називають цю цифру тарифом виживання. Питання подорожчання обговорювали сьогодні на громадських слуханнях. Чи підвищувати тариф вирішить виконавчий комітет міськради.

Не відповідає реаліям. Так говорять про теперішню вартість проїзду у маршрутках міста перевізники. Та переконують: подорожчало усе, окрім їх послуг. А при ціні проїзду у п’ять гривень їздити невигідно. Тож просять у міської влади підняти тариф.

-Зараз оплачуючи в 4 рази більше за продукти харчування, при тому каже, що за проїзд вона повинна платити так, як платила на тому ж рівні. А взявши просту арифметику: співвідношення долара, ріст паливно-мастильних матеріалів, і так далі, можем бачити, що проїзд зарз мав би коштувати 12 гривень, – розповідає перевізник Андрій Намака.

Перевізники запевняють: розуміють, що жити українцям і так непросто. Тож просять підняти вартість проїзду до восьми гривень, аби хоча б втримати свій бізнес “на плаву”.

Єдиним виходом із ситуації, аби зовсім не зупинитись, перевізники бачать підвищення тарифів. Свої пропозиції вони передали до міської ради, їх має розглянути виконавчий комітет. Він і винесе рішення піднімати вартість проїзду у громадському транспорті Тернополя чи ні.