додому Новини Підйомники для маломобільних груп населення

Підйомники для маломобільних груп населення

430

Автоматизація та підвищення ефективності стосується всіх аспектів життя сучасної людини, включаючи навіть її переміщення, якщо ця людина належить до маломобільної групи населення. Засобом автоматизації є підйомник, за допомогою якого людям з обмеженими фізичними можливостями вдасться подолати сходові марші і при цьому потрапити на наступний поверх або піднятися на ґанок сходами.

Підйомники допоможуть без проблем переміщатися в діагональній або вертикальній площині на спеціальній платформі. Керування можливе за допомогою кнопок або пульта дистанційного керування. При необхідності обладнати свій будинок, офіс, комерційне або будь-яке інше приміщення таким підйомником, слід звернутися сюди https://lmlift.com/, де фахівці готові спроектувати механізм та підготувати його до встановлення. Це відмінне рішення для вхідних груп у банках, адміністративних будинках, аптеках, магазинах та інших об’єктах.

Різновиди підйомників

Виділяють дві великі категорії даних пристроїв:

  1. Похилий. Відмінний інструмент для подолання сходів чи невеликих висот на різних майданчиках. Людина в цьому випадку може сидіти, стояти чи перебувати в інвалідному візку;
  2. Вертикальний. Працює за принципом ліфта, забезпечує транспортування людини на поверх вище або нижче, формуючи повну незалежність від інших людей.

Надійність конструкцій підйомників від компанії «ЛМ Ліфтмеханіка» вимагає мінімум технічного обслуговування навіть в умовах щоденної експлуатації.

Переваги підйомників

На користь цих спеціалізованих пристроїв є кілька аргументів:

  • займають мінімум місця, якщо порівнювати з пандусами;
  • в зимовий час механізм не псується;
  • відсутній ризик ковзання через рифлену поверхню майданчика;
  • легкий монтаж та невибагливість в експлуатації;
  • інтуїтивно зрозуміле та просте управління;
  • низький рівень шуму;
  • широкий вибір варіантів виконання.

Процес управління також є максимально спрощеним. Спочатку потрібно викликати платформу відповідною кнопкою або пультом, чекати на розкладання платформи і здійснити заїзд на неї, опустити перила і натиснути кнопку підйому, з’їхати з платформи і скласти її у вихідне положення.

Область застосування підйомників

Пристрої можуть встановлюватися всередині будівель або у вхідних групах. У сучасних реаліях підйомники є важливим елементом бізнес-центрів, банків, багатоповерхових будівель, лікарень тощо. Поступово вони замінюють класичні пандуси і є більш ефективними та зручними у використанні, адже людина стає незалежною від супроводжуючих.