додому Новини Підбираємо сукні під колір очей і волосся

Підбираємо сукні під колір очей і волосся

340

 

На перший погляд, вибір сукні — проста справа. Однак для створення гармонійного образу важливо не лише керуватися останніми трендами, але й враховувати індивідуальні особливості. Колір очей і волосся допоможуть правильно вибрати модель, яка зробить акцент на природній красі.

Як сукня підкреслює зовнішність

Вдало вибраний одяг виражає смак і настрій, а також створює образ, який впливає на сприйняття себе та оточення. Сукня може підкреслити зовнішні переваги або, навпаки, затьмарити їх. Тому важливо правильно підібрати відтінок сукні за кольором очей і волосся.

Найпростіше шукати одяг за типом зовнішності:

  1. Весняний — світлі очі (зелені, блакитні, карі) та волосся (біляве, руде, пшеничне), шкіра з рожевим відтінком.
  2. Літній — холодні очі (сірі, блакитні, зелені) та волосся (світло- і темно-русяве, попелясте), шкіра із синюватим напівтоном.
  3. Осінній — теплі очі (карі, зелені, медові) та волосся (каштанове, мідне, руде), шкіра із золотистим відтінком.
  4. Зимовий — контрастні очі (чорні, карі, сині) та волосся (темне, сріблясте, платинове), оливковий тон шкіри.

Залежно від кольоротипу зовнішності вибирають відтінок сукні. Весняному підходять теплі та яскраві моделі, такі як жовті, оранжеві, рожеві, зелені, блакитні. Літньому кольоротипу варто звернути увагу на холодні та ніжні сукні. Можливі сірі, рожеві, м’ятні. На осінньому типу зовнішності гарний вигляд мають фасони теплих і насичених відтінків, наприклад червоні, коричневі, золоті. Зимовому кольоротипу підходять контрастні та глибокі сукні — чорні, білі, червоні, смарагдові.

Завершити стильний образ допоможуть аксесуари за сезоном. Якщо носите окуляри, вони мусять мати оправу, що гармонійно підкреслює риси обличчя. Для більшого комфорту можна відвідати клініку та підібрати лінзи. На діагностику зору ціна включає консультацію і підбір оптики.

Вдале поєднання відтінків

Вибираючи сукню, враховують не лише тип зовнішності, але й особливості комбінування кольорів. Використовуйте такі правила:

  1. Контрасту — модель, яка складається з відтінків, розташованих навпроти на колірному колі.
  2. Монохромності — сукня одного кольору з елементами різного тону.
  3. Аналогії — одяг, який складається з відтінків, що розташовані поруч на колірному колі.

Вдало підібрана сукня створить неповторний образ, підкресливши красу очей і волосся. Розглядайте вибір кольору як можливість виразити себе й завжди мати стильний вигляд.