додому благоустрій Підбили підсумки місячника контролю за роботою громадського транспорту

Підбили підсумки місячника контролю за роботою громадського транспорту

354

Підсумки місячника перевірки роботи громадського транспорту Тернополя, що тривав із 5 червня до 5 липня – у кожну поштову скриньку. Вже до кінця цього тижня тернополяни мають отримати спеціальний випуск міської газети "Тернопіль вечірній", присвячений транспортній галузі міста. Таке доручення дав своїм підлеглим Сергій Надал під час прес-конференції з нагоди завершення місячника контролю за роботою громадського транспорту обласного центру. А загалом за підсумками місячника винесли 31 догану, 6 водіїв усунули від роботи.

Міський голова Тернополя їздить у громадському транспорті. Принаймні, розповів журналістам: аби самому переконатись, як працює транспорт загального користування, перед прес-конференцією із підлеглими навмання проїхався у трьох маршрутках: № 18, 19 і 15. Зізнається: чекав гіршого.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "У всіх трьох ми отримали квитки при вході, санітарний стан всіх можна сказати, що задовільняв, поспілкувавшись з пасажирами, мені приємно відзначити те, що я не почув нарікань на роботу громадського транспорту, по крайній мірі тих людей в тих трьох маршрутках, з якими я спілкувався. Я розумію, що це не всі 100% мешканців, можливо, я таким чином вдало попав".

Про те, що не всім городянам так щастить, свідчать результати перевірок під час місячника контролю за роботою громадського транспорту. До них залучали працівників управління транспорту і зв'язку міськради, муніципальної поліції, ДАІ, громадських активістів. Загалом провели 1028. Порушень виявили чимало.

Ігор Мединський, начальник управління транспорту і зв'язку Тернопільської міськради: "Невидача водіями квитків – 63, куріння в салоні – 2, розмова по мобільному телефону під час руху – 10, уніформа – 54, скарги на 15-80 – 53, порушення в перевезенні пільговиків – 1 і, так як я сказав, це становить 183 і 116 – це санітарно-технічний стан – обшивка сидінь і покриття підлоги".

Замінити обшивку сидінь і підлогу у маршрутках перевізники мають за місяць, а щодо інших порушень, то винесли 31 догану, 6 водіїв усунули від роботи, ста трьох попередили і провели з ними додатковий інструктаж. Працівники ДАІ кажуть: від такого місячника – тільки користь, бо аварій за участю громадського транспорту поменшало.

Володимир Погрібний, начальник відділу УДАІ в Тернопільській області: "Якщо раніше в нас за 5 місяців в Тернополі відбулося 10 дорожньо-транспортних пригод, в двох з яких тілесні ушкодження отримали 2 пасажири, то за час проведення оцих заходів дорожньо-транспортних пригод з потерпілими в Тернополі зафіксовано не було".

Місячник контролю за роботою громадського транспорту в Тернополі завершився, однак і ДАІ, і влада обіцяє тримати громадський транспорт на щоденному контролі. Це можуть робити і тарнополяни, і гості міста: телефон міськради 15-80 працює цілодобово.