додому культура Підбірка найкращих новорічних фільмів для настрою

Підбірка найкращих новорічних фільмів для настрою

1429

Добрі фільми про Новий рік – це вже невід’ємна складова свята, адже вони з легкістю створюють правильний настрій, не зважаючи на те, яка погода за вікном. Ми подбали, аби Ви не “коперсалися” в Інтернеті у пошуках найкращих фільмів,  і зібрали в нашому матеріалі найкращі новорічні стрічки, які підійдуть для перегляду всією сім’єю.

1. “Поганий Санта”.

Невдаха шахрай і його напарник одягаються в костюми Санта-Клауса та його помічника, щоб грабувати магазини в різдвяний вечір. Проблеми починаються після того, як горе-злодії знаходять собі нового друга – хуліганисту дитину…

 

 

 

 

 

 

2. “Один вдома”.

Одна з найвідоміших і найкращих новорічних комедій – старий-добрий “Один удома”. Дев’ятирічний Кевін в сім’ї не дуже користувався пошаною: родичі вважали його безпорадним і нудним дитям. На Різдво вся сім’я зібралася в подорож до Парижа. Але в результаті передноворічного поспіху Кевіна просто забули! Він залишився зовсім один удома у двоповерховому будинку. Через деякий час батьки, звичайно, виявили зникнення сина. Поки вони намагалися повернутися додому, Кевін справлявся з господарством, не дивлячись на негаразди, і навіть відбив напад двох злодіїв Херрі і Марвіна. Вони, користуючись канікулами і декілька денною відсутністю господарів в будинках, вирішили пограбувати будинку, у тому числі і сім’ї Кевіна.

 

 

 

 

 

3. “Пінгвіни містера Поппера”.

Маклер Том, з незвичайним прізвищем Поппер, дізнається що його батько-полярник помер. Том отримує спадщину … у вигляді пінгвінів! І шість миленьких мешканців Антарктики поселяються в його квартирі. Що з цього вийшло – дізнаєтеся, якщо переглянете фільм.

 

 

 

 

4. “Ніч перед похміллям”. 

Головні герої стрічки троє друзів – Ітан, Айзек і Кріс. З тих пір, як батьки Ітана померли, кожне Різдво друзі збиралися разом і зависали на різних вечірках. Проте наступного року традиції прийде кінець. Кріс, професійний гравець в американський футбол, став «занадто популярним», а Айзек одружений і незабаром стане батьком. Розуміючи, що остання вечірка повинна запам’ятатися їм назавжди, Ітан дарує друзям квитки на «найкращу вечірку в Нью-Йорку». А там відбувається усе найцікавіше.

 

 

 

 

 

 

5. “Любіть Куперів”.

Різдво. У це свято прийнято збирати всіх своїх близьких за святковим столом. Саме таке бажання відвідало і Шарлотту Купер. Жінка дуже хоче, щоб на свято в будинок до неї та її чоловіка прийшли всі родичі, яких вона не бачила багато років. Чоловік підтримує її бажання. Пара давно хотіла б поспілкуватися зі своїми дорослішими дітьми, які забули про батьків, вирішуючи власні проблеми за життя.

Старший син Хенк займається вихованням дочки, правда, виходить це у нього з працею. Бабуся з дідусем були сильно здивовані, коли Пед приїхала до них в гості. Чи зможуть інші члени великої родини порадувати старих своїм візитом? Щоб дізнатися це, потрібно дивитися фільм.

 

 

 

 

 

 

6.“Грінч”.

Над зеленим і волохатим Грінчем, що живе на горі в товаристві свого єдиного друга – собаки Макса, все життя сміялися через зовнішність, так що не варто дивуватися його мерзенному характеру. Щороку Грінча неймовірно дратувало те, як мешканці міста радісно відзначали Різдво, і він вирішив помститися їм, вкравши ніщо інше, як … Різдво.

 

 

 

 

 

 

7. “Чотири Різдва”.

Кейт і Бред – для них Різдво з батьками це ціла мука і щоб нікого не образити, вони збираються поїхати відпочивати на Фіджі удвох, а батькам сказати, що робота – це робота, навіть на Різдво. Але плани зриваються і наші герої відправляються до своїх родичів на різдвяні обіди і вечері.

8.”Різдвяна історія”.

Ебенезера Скруджа – цікавить тільки особиста вигода. Йому начхати на всі свята та Дні Подяки, він абсолютно впевнений у тому, що ці дні тільки перешкода, і створені, щоб заважати людям заробляти гроші. І ось за бажанням долі, напередодні Різдва саме він стає результатом її експериментів, і, як не дивно, результат позитивний – Скрудж на світ дивиться іншими очима.