додому надзвичайне Під обвалами стіни на Чортківщині загинула людина

Під обвалами стіни на Чортківщині загинула людина

322

У селі Колиндяни, що на Чортківщині, обвалилась стіна недіючої будівлі колишнього Колиндянського концетратно-дріжджового комбінату. Як кажуть рятувальники, в той самий час там працювали місцеві жителі. Двоє людей відбулись легкими травмами. Ще одного чоловіка витягли з під завалів мертвим.

До 6-ї державної пожежно-рятувальної частини у Чорткові надійшло повідомлення про те, що в селі Колиндяни Чортківського району під час розбирання несучих конструкцій недіючої будівлі колишнього Колиндянського дріжджового комбінату обвалились несучі конструкції між першим та другим поверхами будівлі. Під завалом загинув місцевий тридцятисемирічний мешканець. Ще двоє чоловіків відбулись легкими травмами.

– Під завалами знайшли місцевого жителя 77 року народження, ще двоє відбулись легкими травмами. На місце події для обстеження технологічного завалу залучались позаштатні пошукові рятувальники, кінологічна група ДНСН в тернопільській області, – розповів начальник відділу інформації та комунікацій з громадскістю УДСНС у Тернопільській області Сергій Данілін.