![Знімок екрана 2023-09-13 о 16.45.09](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/09/Знімок-екрана-2023-09-13-о-16.45.09-640x334.jpg)
Роботи з облаштування дощового водовідведення і побутової каналізації тривають у Тернополі на вулицях Грушевського та Крушельницької. У міській раді зазначили, це критично необхідний ремонт. Адже фекальна та дощова каналізації раніше були в одній трубі – як наслідок уся ця суміш виходила назовні і потрапляла в озеро. Аби вирішити цю проблему – у місті переробляють мережу.
Сеогій Надал, міський голова Тернополя, коментує: “Частина мереж вже зроблена, частина мереж поміняна. Ми бачимо вже перший ефект – під час великих злив центр не підтоплюється. Дальше роботи будуть тривати аж до вулиці Чорновола. Тобто протягуються нові мережі водовідведення і каналізації побутової. Будь-які інші ремонти, мережі ми переносимо на час завершення війни, окрім тих, які аварійні, критично необхідні для безпеки пішоходів і для безпеки людей, які проїжджають транспортом”.