Головна надзвичайне Під час пожежі із житлового будинку в Бучацькому районі рятувальники евакуювали 13...

Під час пожежі із житлового будинку в Бучацькому районі рятувальники евакуювали 13 людей, троє з яких люди похилого віку

314

13 людей евакуювали під час пожежі 9 листопада у Бучачі. На вулиці Генерала Шухевича загорівся балкон на першому поверсі п'ятиповерхівки. Через сильне задимлення на місці пожежі працювала ланка газодимозахисної служби.

Отруйний та їдкий дим заполонив усю сходову клітку, через це рятувальникам довелось евакуйовувати 13 мешканців сусідніх квартир. Двох стареньких винесли з будинку на медичних ношах та надали їм долікарську допомогу. Причини виникнення пожежі та матеріальні збитки з’ясовує слідча група.

Свідок пожежі: "Біля 1 години ночі житель цієї квартири пострадалої постукав в двері, і наробив шуму, що пожар сильний. Ми подзвонили в МНС, служба приїхала вчасно, спрацювала ретельно і надали кваліфіковану допомогу. В під'їзді проживали двоє лежачих людей, одну пострадалу син відвіз в лікарню, другу племінниця завезла на дім".

Павло Пандій, начальник караулу ДПРЧ-9: "Складність пожежі полягала в тому, що балкон був обшитий легкозаймистими речовинами, а саме пінопластом і пластиком, по-друге сходові клітки були дуже задимлені".

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here