додому надзвичайне Під час подій вночі в Києві постраждав мешканець Тернопільщини

Під час подій вночі в Києві постраждав мешканець Тернопільщини

433

Молодий хлопець, який постраждав під час київських подій, не має вогнепальних поранень, його сильно побили кийками та вже везуть з Києва на Тернопільщину. Про це повідомив голова штабу національного спротиву в Тернополі Володимир Стаюра. Чи є ще постраждалі з нашої області – поки що невідомо. В Тернополі людей записуватимуть їхати в Київ цілодобово. Тернопільські опозиціонери заявляють, що планують вивезти сьогодні близько півтори тисячі мешканців області. 700 людей з районів вже виїхали.

Тернопільські лікарні готові приймати і лікувати поранених і постраждалих під час подій в Києві. 4 лікарів та 5 медсестер з Тернополя вже поїхали в Київ, аби надавати медичну допомогу.

Володимир Стаюра, голова штабу національного спротиву в Тернополі: "Ми звернулися з списком ліків до аптек, які потрібні зараз надзвичайно при тій ситуації. Ми їх маємо і приймаємо на Київ. Також ми закуповуємо бронежилети, закуповуємо армійські каски, для того, щоб можна було дати на захист нашим людям, майданівцям, які стоять зараз на майдані".

Побитого під час подій в Києві мешканця Чорткова везуть на Тернопільщину, каже Володимир Стаюра. Інформації чи ще хтось постраждав – немає. Так само невідомо й про кількість затриманих та де вони перебувають. Аби їхати в Київ, людей у військовому наметі у Тернополі записують цілодобово. Тернопільські опозиціонери від подій на Грушевського відхрещуються, кажуть що везуть людей в Київ виключно на мирні акції протесту на майдані Незалежності.

Володимир Стаюра, голова штабу національного спротиву в Тернополі: "Ми відразу кажемо, що ми веземо людей, що там стріляють, але виключно на майдан Незалежності і для виключно мирних акцій".

Тернопіль сьогодні в жалобі за загиблими протестувальниками у Києві. На закладах вивісять чорні стрічки.