додому АТО Пічки-буржуйки з підручних матеріалів для АТО роблять кременецькі рятувальники

Пічки-буржуйки з підручних матеріалів для АТО роблять кременецькі рятувальники

452

vlcsnap-2014-12-23-16h20m00s228Запобігти, врятувати, допомогти, а тепер ще й обігріти. Кременецькі рятувальники організували виробництво саморобних пічок-буржуйок з підручних матеріалів для українського війська. Працюють у вільний від служби час. Готові обігрівачі одразу передають на передову, проте робота триває.

Вони рятують життя на мирній території, а у вільний від служби час стають надійним тилом для тих, хто захищає і їх на Сході України. Кременецькі рятувальники організували виробництво саморобних пічок-буржуйок для українського війська.

– Всіх нас стосується війна і ми всі повинні допомагати, якщо і в тилу, хто продуктами, хто чим може, я рахую так, – вважає  старшина Служби цивільного захисту, водій ДПРЧ №5 у Кременці Віктор Олійник.

Працюють хлопці у вільний час, залишаються після чергувань. Майструють з підручних матеріалів.

– Робили трохи з металолому, збирали їх докупи, зварювали, з чого було, з того старались робити, – каже Віктор Олійник.

Разом радились, як зробити буржуйки найбільш ефективними, вчили один одного зварювати, працювати з металом. Результат їх праці, кажуть, стане в нагоді солдатам.

Готові буржуйки одразу передають на передову. Рятувальники кажуть, розуміють, як це, жити у польових умовах, в сирості та холоді, де немає можливості зігрітись, чи посушити одяг. Тому готові долучатись, чим тільки зможуть до остаточної перемоги. В єдності, кажуть, сила народу.