додому Головні Петрові Миклащуку, який хворий на лейкемію, знову потрібна допомога

Петрові Миклащуку, який хворий на лейкемію, знову потрібна допомога

860

Понад 20 тисяч хворих раком знаходяться на обліку у Тернопільському обласному онкологічному диспансері. Смертність від цієї хвороби в Україні перевищила число померлих від серцевово-судинних захворювань, кажуть фахівці. Застерігають, щоб вилікувати хворобу, до медиків треба звертатися завчасно. 4 лютого відзначають Всесвітній день боротьби проти раку.

Майже півроку тому ми познайомились із сім’єю Миклащуків. Мати звернулася у телекомпанію з проханням допомогти зібрати гроші для свого сина, якому у 2015 році поставили діагноз – хронічна мієлоїдна лейкемія. А через два роки лікарі повідомили, що терміново потрібна пересадка кісткового мозку, вартістю 110 тисяч доларів. Цю суму виділила держава. Майже 10 тисяч доларів допомогли зібрати небайдужі. Таким чином, у грудні 2017 року Петра вдалось відправити на лікування в Туреччину, кажуть рідні хворого.

– Ці гроші покривають тільки саму трансплантацію і два місяці після неї, а до того ми проходимо курс хімотерапії і оплачуємо його самі. Нам зараз виставили рахунок 18 тисяч доларів, але як стан його надзвичайно сильно погіршився і він вже 4 день в реанімації, в дуже важкому стані. Просто бореться не то, що за життя, а я навіть не знаю за що, – розповідає сестра Петра Миклащука Оксана Прейзнар.

У реанімацію Петро потрапив через рідину у легенях. Він досі не може самостійно дихати і перебуває у стані сну, каже сестра юнака.

Рідні Петра розповідають, до кінця лютого вони повинні оплатити 18 000 доларів за курс хіміотерапії. Проте, через складний стан хворого, сума збільшується. Небайдужих просять допомогти.

Р Е К В І З И Т И❗️
Мама Миклащук Марія Адамівна.
Номер телефону +380969463949 (WhatsApp)
Номер рахунку ПриватБанк (гривня) 4149 4978 3391 6465,
(долар) 4149 6293 9182 2632

Сестра Миклащук(Прейзнар) Оксана Петрівна.
Номер телефону в Україні +380966781868

MoneyGram/Western Union: Oksana Preiznar, Ukraine Ternopil’, +380966781868

Медики кажуть, рак – це злоякісна пухлина, яка може розвинутись у кожного. Найчастіше до цього призводять малорухомий спосіб життя та шкідливі звички. В нашій області понад 20 тисяч осіб знаходяться на обліку в онкодиспансері. Лікарі застерігають, завчасно звертатися до них, адже рак легше вилікувати на перших стадіях.

4 лютого – Всесвітній день боротьби із раком. Мета цього дня в усьому світі – підвищення обізнаності людей про рак як одне із найнебезпечніших захворювань сучасності.