Головна політика Петро Порошенко: Схід України не хоче від’єднуватись

Петро Порошенко: Схід України не хоче від’єднуватись

422

Схід України не хоче від'єднуватись. Про це заявив у Тернополі народний депутат України Петро Порошенко. Політик коментує: після поїздки на Донбас переконався, дистабілізація ситуації в Україні – справа рук кількох сотень сепаратистів. Вимога, яку висувають до влади українці там – це ефективне проведення антитерористичної операції, каже Петро Порошенко.

Петро ПОРОШЕНКО
народний депутат України
"Дуже знаковою була позавчора перед Вінницею поїздка до Луганська. Те, що я там побачив, мене дуже потішило. На моє питання: "Якою мовою будемо спілкуватися?", – я чую: "Українською". Єдність України ніхто не ставить під сумнів."
 
Зараз владі необхідно максимально швидко прибрати з вулиці озброєних людей, вважає Петро Порошенко, щоб громадяни України відчули себе у безпеці. Ситуацію у Донецькій області народний депутат називає складною: у Краматорську, Слов'янську не працюють дитячі садки і школи, а люди бояться виходити на вулицю. Діалогу і мирного шляху вирішення ситуації на Сході немає, каже Петро Порошенко. 
 
Петро ПОРОШЕНКО
народний депутат України
"В місті панує мародерство, панує насилля, панує не українство. Що робити, коли захоплюється місія ОБСЄ? Чим далі ми будемо затягувати з рішучими діями в цьому регіоні, тим більше."
 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here