додому Головні Пес Патрон, подарунки та солодощі: як “Платформа єдності” допомагає дітям військових

Пес Патрон, подарунки та солодощі: як “Платформа єдності” допомагає дітям військових

530
Свято для дітей бійців нашого краю організували волонтери центру “Платформа єдності”. Захід приурочили до Дня захисників та захисниць України. Маленьким учасникам благодійної акції “Від маленького серця до великого миру” підготували виставу, у якій актори Тернопільського академічного драмтеатру перевтілилися в героїв української народної казки “Котигорошко”. А ще дітлахам вручили смаколики, подарунки та провели танцювальну зустріч із псом Патроном. Більше про атмосферу заходу – у нашому матеріалі.
На сцені Тернопільського академічного драмтеатру – актори в яскравих та колоритних костюмах на годину перевтілилися в героїв відомої української народної казки “Котигорошко”. Це історія про хлопчика надзвичайної сили, який народився з горошка та став одним з символічних казкових образів переможця над лихом, хворобою, негараздами в українському фольклорі. Театральну постановку демонструють у рамках благодійної акції “”Від маленького серця до великого миру”.

Глядачами цієї вистави стали діти військовослужбовців. Свято для малечі організували волонтери центру “Платформа єдності”. Захід приурочили до Дня захисників та захисниць України.

Таміла,учасниця благодійної акції “Від маленького серця до великого миру”, ділиться: “Мені ця виставка дуже подобається, вона дуже весела, актори дуже гарні. Мені сподобалося”.

У центрі “Платформа єдності” з перших днів повномасштабного вторгнення підтримують українських захисників та їхні сім`ї. Волонтери кажуть: мета ініціативи – піднести малечі настрій, оскільки їхні рідні через війну перебувають на фронті та не мають змоги бути разом з ними.

Тарас Серетний, голова благодійної організації “Платформа єдності”, коментує: “Насправді ми вже не можемо порахувати, скільки ми вже заходів провели, тому що до кожного такого заходу ми ставимося з іншими напрямками, щось нове придумуємо, щось змінюємо. Так само сьогодні ми доповнили іншим сюрпризом для дітей після завершення перегляду вистави, тобто кожного разу ми змінюємо, щось нове додаємо”.

На благодійний захід дітлахи завітали з малюнками та побажаннями, які адресували захисникам. Волонтери переконані, що їхні слова підтримки та вдячності допоможуть бійцям нищити ворога на фронті чи швидше одужувати у лікарнях.

Після перегляду вистави малечу очікували подарунки від волонтерського центру “Платформа єдності”. З таким солодким пакунком та позитивними емоціями додому повернувся кожен учасник благодійної акції.

“Платформа єдності” робить кожен раз подарунок. Це і м`які іграшки, це солодощі для того, аби діти не були обділені і пам`ятали, що за них також турбуються.

Наприкінці благодійної акції “Від маленького серця до великого миру” діти зустрілися з псом Патроном, який із початком повномасштабної війни Росії проти України став одним з найбільш відомих собак нашої країни. Разом з ними малечі організували танцювальний флешмоб.