додому здоров'я Перинатальний центр у Тернополі відкриють у І-му півріччі наступного року

Перинатальний центр у Тернополі відкриють у І-му півріччі наступного року

327

Реконструйований обласний перинатальний центр "Матері і дитини" відкриють у першому півріччі наступного року. Про це заявив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян. За його словами, у реконструкцію вже вкладено 27 мільйонів гривень, у цьому році вкладуть ще близько 10.

Валентин Хоптян, голова Тернопільської обласної державної адміністрації: "Я побував нещодавно на раді регіонів в Луганську, перед цим побувала наша делегація в Рівному, і ми побачили, що таке справжній перинатальний центр. Туди потрібно ще багато вкладувати грошей. Тому я повернувся з Києва, вирішено питання, освоюючи в цьому році 10 мільйонів, так як не працює обласна рада, і з обласного бюджету ми поки що не можемо виділити ні копійки.

Нам пішли на зустріч і дали ці гроші, потрібно ще 37 мільйонів, в наступному році, щоб в першому кварталі завезти сучасне обладнання, непросте, воно виготовляється протягом 4-5 місяців – це Федеративна Республіка Німеччина і Японія. В нас не може бути гірше, чим в Луганську і в Рівному".