додому Головні Перукар з Тернополя став Чемпіоном світу в конкурсі перукарського мистецтва

Перукар з Тернополя став Чемпіоном світу в конкурсі перукарського мистецтва

10125
Вже третій рік поспіль він потрапляє в ТОП-10 майстрів світу з перукарського мистецтва. Тернополянин Юрій Грубич понад тридцять років працює в індустрії краси та створює жіночі зачіски. Нещодавно чоловік став Чемпіоном світу у міжнародному конкурсі “Gold Cup”, яких відбувався у Парижі. Через війну перукар презентував свою роботу в дистанційному форматі. Більше про враження – далі у сюжеті.
Він не просто робить зачіски, а підкреслює індивідуальність кожної людини. Вже понад 30 років тернополянин Юрій Грубич створює унікальні образи для своїх клієнтів. Майстер-перукар каже: хобі та робота для нього – два в одному.

Юрій Грубич ділиться: “Це таке душевне задоволення. Прекрасне. Завжди на позитиві. Тому що ти і працюєш, і працюєш в улюбленій професії. Я вважаю, що це є найкраще у світі“.

У Юрія Грубича – чимало нагород. Адже тернополянин є не лише учасником, а й призером різних всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Серед нових здобутків – цей диплом. Його майстер отримав на Чемпіонаті світу з перукарського мистецтва, що провели у Парижі цього року. Чоловік посів призове місце у номінації “Золотий кубок”.

“Там не має як на світі йде чотири призових місця, п’ять в залежності від об`єму. Тут тільки три і я попав в третю премію. Я в шоці був. Якась надія була. Тому що це така закрита номінація. Вона така окрема, там не має багато призових місць. І я попав”.

Через війну Юрій долучився до конкурсу в дистанційному форматі. Та навіть це не зупинило його перезентувати його роботу – вечірню зачіску, яка здобула прихильність у журі.

Юрій не тільки працює, долучається до конкурсів, а й навчає інших. А ще у майстра чимало планів та мрій у професії, до яких він щоденно йде та показує кожному: хто працює, тому дається.