додому суспільство Перших 60 юнаків осіннього призову провели до армії

Перших 60 юнаків осіннього призову провели до армії

327

Юнаків осіннього призову з Тернопільщини сьогодні урочисто відправили на строкову службу в українське військо. Загалом цієї осені із нашої області до армії заберуть 260 хлопців. Ймовірно, вони стануть останніми строковиками – з наступного року в Україні планують поповнювати війська виключно контрактниками.

Ще сьогодні 60 хлопців із нашої області у звичному цивільному вбранні вислухали настанови та побажання від влади, військовиків і духовенства. Хлопці вже попрощались із батьками та лише здогадуються, якою видасться служба в армії. Перші тернопільскі призовники цієї осені служитимуть у Кривому Розі, Дніпропетровську та у Києві.

Олександр Лесик, призовник: "Закінчив навчання і так як перспектив вдома великих нема, вирішив піти ще пройти цей, можна сказати, нелегкий шлях. В першу чергу це для самого себе. І для фізичного трошки розвитку і, можливо, для такої дисципліни. На скільки я знаю, направляють в Київ в президентські війська. Ну що можна чекати? Надіюся, що після служби, можливо, щось поміняється і можна буде знайти достойну роботу, щоб не їхати за межі країни".

До служби в армії, запевняє військовий комісар Тернопільскої області, усі призовники готові і фізично, і психологічно.

Роман Галак, виконувач обов'язків військового комісара Тернопільської області: "Перед тим, як іти в Збройні сили, пройшов ряд медичних комісій, районних призовних комісій, діти визнані абсолютно придатними до служби в лавах Збройних сил України. Цього року в лави Збройних сил України з Тернопільскої області буде відправлено 260 чоловік. З них 100 чоловік – в сухопутні війська і 160 – в інші військові формування".

Загалом із обласного збірного пункту запланували сім відправок призовників до війська. Остання – 13  листопада. Ймовірно, ці хлопці стануть останніми солдатами-строковиками.

Роман Галак, виконувач обов'язків військового комісара Тернопільської області: "Згідно рішень Президента, міністра оборони, цей призов рахується останнім на строкову службу. На слідуючі роки планується призов на контрактну службу. Користуючись нагодою прошу молодих людей не боятись приходити, переступати поріг військових комісаріатів, де вас з радістю зустрінуть, розкажуть, продемонструють, що таке служба за контрактом. Будь ласка, звертайтесь".