додому Новини Перший ярмарок цьогорічного врожаю відбудеться у Тернополі найближчими вихідними

Перший ярмарок цьогорічного врожаю відбудеться у Тернополі найближчими вихідними

495

imagesПлануєте закупити продуктів на зиму? У найближчі вихідні Тернопіль знову ярмаркуватиме. У суботу, 18 жовтня, з 9 години ранку сільгоспвиробники з різних районів області торгуватимуть своєю продукцію у чотирьох мікрорайонах міста: на перехресті вулиць Дружби – Миру, на вулиці Лесі Українки, 39, – Протасевича, 12, що на «Східному» масиві, на майданчику біля «Галицького» ринку, що на вулиці Леся Курбаса, і останнім місцем торгівлі замість колишнього Майдану Мистецтв стане майданчик біля центрального стадіону на проспекті Степана Бандери.

Це перший ярмарок цьогорічного урожаю. Провести його, розповідають чиновники, просили самі люди. Купити сільськогосподарську продукцію тернополяни зможуть безпосередньо у її виробника, тобто дешевше, ніж на ринку, кажуть в обласному департаменті агропромрозвитку. Та й зараз, розповідають, саме той період, коли скупитися можна за найнижчими цінами. До кінця року планують провести ще один ярмарок.

– Це якраз той момент, коли найнижчі ціни на городину, коли ще є городина відкритого грунту, а теплицям вигідно продавати, тому вони також скидають ціни на продукцію, коли яйця і м’ясо ще не такі дорогі, коли цукор буде найдешевший в році, і так само вигідна ціна на муку… Просимо в сг виробників на ярмарці надати ціни, які хоча б на 10-15% нижчі від ринкових цін, – розповів директор департаменту агропромислового розвитку Тернопільської облдержадміністрації Олег Напора.