Головна Новини Перший цьогорічний осінній ярмарок проведуть у Тернополі 3 жовтня

Перший цьогорічний осінній ярмарок проведуть у Тернополі 3 жовтня

941

vlcsnap-2015-09-18-15h48m43s83Перший цьогорічний осінній ярмарок сільськогосподарської продукції та продуктів переробної та харчової промисловості проведуть у Тернополі 3 жовтня. Тут тернополяни зможуть закупитися всім необхідним за доступними цінами. Загалом до зими планують провести три таких ярмарки.

Традиційний ярмарок у Тернополі – це вдосталь товарів, ціни, нижчі від ринкових і черги покупців. Закупитися сільськогосподарською продукцією та продуктами харчової й переробної промисловості цієї осені тернополяни зможуть третього жовтня. В цей день у місті відбудеться ярмарок, на якому свої товари представлять сільськогосподарські товаровиробники, а також виробники переробних підприємств району. Про це повідомив на прес-конференції директор департаменту агропромислового розвитку Тернопільської Облдержадміністрації – Олег Напора.

– Для того, щоб не було взагалі можливості говорити про те, що не буде якихось видів продукції, зараз ми будемо організовувати осінні ярмарки. Я думаю, що ми проведемо до зими три рази їх. Почнемо з жовтня коли вже буде основний набір продукції. Я думаю, що в жовтні вистачить два рази провести ярмарки для того, щоб повністю збити ажіотаж, забезпечити тернополян повністю продуктами, – розповідає директор департаменту агропромислового розвитку Тернопільської ОДА Олег Напора.

Ярмарок проходитиме у Тернополі з дев’ятої ранку одразу в кількох місцях: на “Східному” масиві – на проспекті Стeпaнa Бaндepи, перед центральним стадіоном, а також по вулиці Лесі Українки пepeд pecтopaнoм «Гaлич», на “Дружбі” нa пepeхpecтi вyлиць Миpy і Дpyжби, та на масиві “Сонячному” по вyлиці Леся Кypбaca, а також на плoщaдці бiля pинкy «Гaлицький». Тут за доступними цінами можна буде купити усі необхідні продукти харчування та запастись на зиму.

– Ми від адміністрації уже звернулись до тернопільської міської ради, я думаю там розуміння буде повне і ми проведемо широкі заходи, які забезпечать тернополян всіми необхідними продуктами харчування до зими. Це і городина, цукор, мука, олія, крупи, основні види продукції, які споживаються, скажімо так, населенням, – каже Олег Напора.

До зими у Тернополі буде проведено ще два ярмарки, окрім того який пройде 3 жовтня. Олег Напора радить тернополянам закуповуватись на зиму там, оскільки ціни на городину та інші продукти харчування на ярмарках будуть дешевшими ніж на ринку чи в магазинах.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here