Головна культура Перший літній світанок запрошують зустріти на фестивалі у Бережанському замку

Перший літній світанок запрошують зустріти на фестивалі у Бережанському замку

299

AvvWOXh8P7kВідкривай літо – зустрічай сонце! Це гасло фестивалю, який відбудеться 31 травня у Бережанському замку. Триватиме свято аж до ранку першого червня, гості фестивалю разом зустрічатимуть перший літній світанок. Глядачів обіцяють потішити хорошою сучасною музикою та літературою. А для наймолодших у рамках дійства пройде і дитячий фестиваль “Бадяка Маняка”.

– Ми звертаємо знову увагу на літературу і залучення дітей до читання. І взагалі цей літературний фестиваль проводиться в рамках такого соціокультурного проекту “Вся Україна читає дітям”,- розповідає член Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва, письменниця Ірина Мацко.

На фестивалі дітей запрошують обговорювати прочитані твори, діятиме клуб сімейного читання, буде майстерка для дітей та пластунські ігри.

– Сьогодні сказав, що приїде Анатолій Качан. Ще буде Галина Малик, Леся Вороніна, Галина Ткачук, Сашко Гаврош. Сашко Дерманський по скайпу до нас приєднається, Оксана Яблонська також, – говорить Ірина Мацко.

Фестиваль у Бережанському замку крім частини для дітей матиме також сцени літературну та музичну. Це перша подія у рамках туристичної ініціативи “Коза плей”. Спеціально організований потяг усіх охочих доставить до місця події. Обіцяють, буде весело не лише на самому фестивалі, а й дорогою. Дізнатись більше про подію можна у соцмережах.

– В нас буде грати група з Франківська, будуть труби, будуть барабани, це буде весело. Ми цей поїзд прикрасимо зеленим листям, очеретом, в нас буде зелено. На 11 ранку запрошую всіх гостей на це місце, ми вас зустрінемо оркестром, посадимо на електричку і завеземо в Бережани, – каже співорганізатор фестивалю Koza_Play у Бережанському замку Ігор Мамус.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here