Головна благоустрій Перший фонтан у мікрорайоні “Сонячний” з’явиться на бульварі Дмитра Вишневецького

Перший фонтан у мікрорайоні “Сонячний” з’явиться на бульварі Дмитра Вишневецького

677

vlcsnap-2015-06-09-12h58m08s39У Тернополі триває будівництво нового дитячого майданчика на бульварі Дмитра Вишневецького, що на масиві “Сонячний”. Вартість проекту – 700 тисяч гривень. Окрім цього комунальники обіцяють облаштувати на бульварі пішохідні доріжки і звести перший у цьому мікрорайоні фонтан.

Бульвар Дмитра Вишневецького, поблизу центрального входу у 28 школу, улюблене місце для прогулянок матусь з дітьми. До цього тут ні гойдалок, ні гірок, ні пісочниць не було. Діти гралися на асфальті. Тому в цьому місці вирішили облаштувати для дітей майданчик, а заодно і провести на бульварі Дмитра Вишневецького повну реконструкцію. Обіцяють зробити відпочинкові зони і пішохідні доріжки, а також фонтан. Дитячий майданчик за планом має складатися з двох секцій зі спеціальним покриттям на землі, щоб діти не могли поранитися. Загалом вартість проекту приблизно чотири мільйони гривень. І хоч обсяг робіт великий, реконструкцію бульвару Дмитра Вишневецького обіцяють закінчити до Дня міста.

– Передбачається провести ремонтні роботи на всій пішохідній ділянці, яка з’єднує вулицю Курбаса з вулицею Симоненка, бульвар Вишневецького, тобто всі пішохідні ділянки будуть повністю вимощені бруківкою, зроблено вуличне освітлення якого раніше не було. Окремо тут буде зроблена відпочинкова зона, яка буде складатися з фонтану, великий дитячий майданчик, озеленення, лавочки для відпочинку і все інше. Роботи заплановано закінчити до 20 серпня, – розповів міський голова Тернополя Сергій Надал.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here