додому спорт Першу перемогу у чемпіонаті Західного регіону з регбі здобула тернопільська команда “Терен”

Першу перемогу у чемпіонаті Західного регіону з регбі здобула тернопільська команда “Терен”

473

Першу перемогу у чемпіонаті Західного регіону з регбі-15 з рахунком 19:12 здобула тернопільська команда "Терен". У минулі вихідні вона зіграла з регбійною командою "Рівне". Поки в турнірній таблиці тернополяни треті.  Попереду – збірна двох львівських команд "Сокіл" і "Батяри" та Івано-Франківський "Роланд". На останньому місці залишається рівненська команда.

Їм не стали на заваді, ані дощ, ні болото. Бо вони – справжні чоловіки. Чемпіонат Західного регіону з регбі-15 проходить за планом у будь-яку погоду.

Володимир Крутовський, капітан РК "Терен" (Тернопіль): "В ній приймає участь львівська команда – збірна двох команд "Сокіл" і "Батяри", "Рівне" команда, яка сьогодні була, Івано-Франківськ "Роланд" і РК "Терен". Ці команди, ми всі мали приймати участь у вищій лізі, але там великі запити, треба платити великі внески, а всі команди не мають таких коштів".

м Регбі для тернополян не зовсім звичний вид спорту, команда – молода, проте вже добре згуртована.

Володимир Крутовський, капітан РК "Терен" (Тернопіль): "Практично рік ми вже є на плаву, про нас знають, ми є на чемпіонатах України, граємо в регбі-7, регбі-15. Тобто ми вже про себе заявили. І це перша наша гучна перемога".

Степан Барна, учасник регбійної команди "Терен" (Тернопіль): "Суперова гра. Мені сподобалась. Я відіграв перший тайм. Сподобалось те, що команда нарешті згуртувалася, на відміну від попереднього разу, коли ми грали з Франківськом. Ми показали скоординовану спільну гру  і вона дала свій результат. Перемога "Терена" – це добрий знак".

Першу у чемпіонаті Західного регіону з регбі-15 перемогу тернопільський "Терен" здобув над регбійною командою "Рівне", залишивши її на останньому місці турнірної таблиці. Проте суперники поверталися додому без образ.

Тарас Панасюк, капітан РК "Рівне": "Грали ми трошки слабенько для цієї команди. Погода нас трохи підвела, слизько, м'яч слизький, ніхто не втримував м'яча. Але всі задоволені, зіграли в своє задоволення".

Регбі загартовує волю і тіло. Це спорт для мужніх людей. Саме таких потребує сучасна висока політика, каже Ярослав Джоджик.

Ярослав Джоджик, народний депутат України трьох скликань: "Якщо була б моя воля, я би всіх політиків, які прямують у вищу лігу української політики, обов'язково перепускав би через тривалу участь в регбійних матчах. І я переконаний, якщо б ці люди пройшли такі випробування, то не було б такої кількості тушок у Верховній раді України, яку ми сьогодні маємо".

Лідерами чемпіонату поки залишаються збірна двох львівських команд "Сокіл" і "Батяри" та Івано-Франківський "Роланд". Тернополяни надії не втрачають, бо спорт обрали до душі.

Володимир Курило, учасник регбійної команди "Терен" (Тернопіль): "Чому регбі? Це контактний вид спорту, це чоловічий вид спорту, він дає трохи адреналіну,можливість забутися від того життя, яке є за полем. – Після цього ви в житті мирні і спокійні? – Так, так".