додому Новини Першу перемогу у цьому сезоні здобуває тернопільська “Нива” (відео)

Першу перемогу у цьому сезоні здобуває тернопільська “Нива” (відео)

789

vlcsnap-2015-08-27-17h49m39s81Довгоочікувану першу перемогу у цьому сезоні здобуває тернопільська “Нива”. В Тернополі на рідному стадіоні жовто-зелені зустрічали чернігівську “Десну” і змогли обіграти суперника із рахунком 2 : 0. Дубль на рахунку Захаревича. Перемоги улюбленої команди вболівальники “Ниви” чекали п’ять турів.

У першому таймі матчу “Ниви” проти чернігівської “Десни” обійшлося без реалізації, хоч господарі, будучи дещо активнішими за суперника, створили кілька гострих моментів. Безрезультатними виявилися й атакувальні відповіді гостей із Чернігова. Натомість гольовим виявився другий тайм. За кілька хвилин по перерві десятка “Ниви” Ярослав Захаревич отримав м’яч від Волошеновича, змістився до штрафної суперників і пробив у дальню дев’ятку. 1:0 – господарі вийшли вперед. “Десна” в свою чергу епізодично також атакувала, й в одному з епізодів могла зрівняти рахунок, втім, м’яч до сітки “Ниви” не пустила перекладина.

Жовто-зелені зі свого боку на мінімальній перевазі наміру зупинятися не мали, проте реалізувати бажане вдалося лише на 82 хвилині. Арбітр призначив пенальті в ворота “Десни” і дякуючи цьому Захаревич, пробивши влучно, оформив для себе дубль та рахунок 2:0 на користь “Ниви”. Важлива, перша у сезоні перемога, яку вболівальникам довелося чекати п’ять турів.

– “Нива” була свіжішою, тому й перемогла. Банально не вистачило сил на другий тайм. Кубкова гра забрала багато і фізичних сил і моральних емоцій, – розповідає головний тренер ФК “Десна” Чернігів Олександр Рябоконь.

– Ми ретельно, як то кажуть, готувалися до того матчу. Ну, тішить те, що ми не пропустили, вже великий + для нас і забили 2 м’ячі які нам принесли перемогу. Я думаю і ми напевно і всі вболівальники “Ниви” тернопільської зачекалися на цю перемогу, ну і я просто хочу привітати всіх з перемогою, та й все, – каже головний тренер ФК “Нива” Тернопіль Роман Толочко.

Найближча гра “Ниви” у першій лізі – на виїзді у Миколаєві, в суботу, 30 вересня.