додому суспільство Перші снігопади не стали на заваді автобусному сполученню на Тернопільщині

Перші снігопади не стали на заваді автобусному сполученню на Тернопільщині

476

Водії, які сьогодні вранці приїхали на автовокзал станції "Тернопіль" кажуть, дороги слизькі, але посипані. Їхати можна, але треба бути обережними.

Сніг та лід водіїв Тернопільщини не налякав. Погода ж посилає щоразу нові випробування. Ще вчора ввечері падав дощ, а вночі температура повітря опустилась нижче нуля. Як результат – лід на дорогах і тротуарах. Але дорогу підсипають, стверджують водії, особливо на підйомах.

– Зараз ще можна їхати. Ще не сипе багато.

– А звідки ви приїхали?

– З Бродів.

Снігу, як стверджуються водії, не було не тільки в Гусятинському, а й Заліщицькому районі. На автовокзалі станції "Тернопіль" кажуть, автобуси прибувають без спізнень. Є зриви у графіку руху автобусів, але пов'язані вони із ремонтом транспорту.

Марія Чернявська, диспетчер автовокзалу "Тернопіль": "Перетинаючи кордон, то там вже за Гримайловом сюди трішечки. Але де участки дороги на підйомах, то підсипані, звичайно. Більш така обстановка – це на Почаїв їхати, в ту сторону. Там вже другий раз, ще й зими не було, а вже другий раз, Волиця село, то там засипає, мете дуже, але там напоготові стоять трактори".

Більше від снігу водіїв діймає стан доріг, розказав нам пан Богдан, який їздить маршрутом Підгайці-Тернопіль через Козову. Водій стверджує, часом пасажирам від ям стає навіть зле.

Богдан, водій автобуса: "Дороги страшні. То що посипані, то посипані, але дуже страшні вибоїни. Тяжко люди то переносять, так як погана дуже дорога".

Пан Богдан каже, страждають через вибоїни в дорозі не тільки пасажири, а й транспорт. Нищиться автобус, дуже часто ламається, тож чоловік звертається до дорожників відремонтувати хоча би найгірші місця.

Богдан, водій автобуса: "Пару слів для нашої дорожньої служби, хай би звернули увагу саме основне Криве, при в'їзді в Литятин і тих півкілометра на підйом, де там взагалі автобус майже переломлюється".