додому освіта Перше пробне тестування проведуть 30 березня

Перше пробне тестування проведуть 30 березня

586

Перше пробне зовнішнє незалежне оцінювання проведуть у суботу, 30 березня. Майбутні абітурієнти тестуватимуть знання з історії України, математики, географії, хімії та світової літератури. Загалом на участь у цьому тестуванні на Тернопільщині зареєструвалося понад 2,5 тисячі учасників. Наступне пробне тестування проведуть ще через тиждень. Нагадуємо, минулого тижня через негоду його перенесли з 23 березня на 6 квітня.

Пробне тестування перенесли вперше за всю історію проведення ЗНО. Проте рішення було правильним, вважають організатори тестування. Проблем із доїздом до пунктів у мешканців райцентрів чи тернополян не було. А от дістатися засніженими дорогами із сіл до пунктів тестування було малоймовірно, а це близько 60% зареєстрованих. Тож аби не залишати абітурієнтів без можливості пройти пробні тести, перенесли дату проведення: з 23 березня на 6 квітня.

– Воно відбудеться 6 квітня. А ті запрошення, в яких вказано дату 23 березня будуть дійсні. Не потрібно нічого передруковувати, міняти у даних запрошеннях на пробне тестування. Всі пункти, всі адреси пунктів тестування залишаються тими самими. Більше того, буде і той самий персонал пунктів тестування. Це ті люди, які мали бути 23 березня, – розповідає заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

30 березня на Тернопільщині діятиме 19 пунктів тестування, чотири з них – в обласному центрі. Пробне ЗНО розпочнеться об 11 годині, тож організатори радять прийти заздалегідь. Після завершення тестування кожен учасник отримає тестовий зошит та бланк з правильними відповідями.

– Не потрібно мати з собою ніяких додаткових засобів зв'язку чи інформацій з того чи іншого предмету. Не можна користуватися довідниками.
Потрібно прийти лише зі своїми знаннями, потрібно прийти з ручкою і документами: документ, який засвідчує особу (паспорт або свідоцтво про народження), запрошення, роздруковане з персональної сторінки на сайті Івано-Франківського регіонального центру, і квитанцію про оплату за пробне тестування, – каже Юрій Шайнюк.