додому Новини Перше кохання, перші непорозуміння з батьками – про усе це Ольга Купріян...

Перше кохання, перші непорозуміння з батьками – про усе це Ольга Купріян написала у своїй новій книжці “Панна Софія”

634
Книжку про трьох подружок “Панна Софія” презентували у Тернополі. Перше кохання, перші непорозуміння з батьками – про усе це Ольга Купріян, українська письменниця, розповіла у своєму новому виданні. Авторка книжки Ольга Купріян, відома як співавторка книги “Я.Ніна” та приквелу “Щоденник Лоли” до телесеріалу “Школа”. А про що розповідається у новій книзі про підлітків – дивіться далі.
У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді відбулася презентація нової книжки української письменниці Ольги Купріян «Панна Софія».
За 10 років творчої діяльності, жінка стала співавторкою книжки “Я, Ніна”, авторкою дитячих та підліткових книжок, зокрема “Щоденника Лоли” – приквелу до телесеріалу “Школа”. Загалом, у колекції письменниці є 12 видань.

Ольга Купріян, письменниця, ділиться: “Ось ця книжка зараз моя улюблена, бо вона останння. Знаєте в письменників в письменниць є таке ну знаєте, є така слабкість. Найбільше любити свої найсвіжіші книжки”.

«Панна Софія» — перша в серії книжок про трьох подружок — Софію, Олю й Діану. Авторка розповідає, що дівчата дуже різні, і якби не випадковість — навряд чи стали близькими подругами. Перші несміливі закоханості, перші непорозуміння з батьками і перший великий концерт улюбленої групи — про все це розповідається книжці.

Панні Ольга розповідає, що з дитинства мріяла стати письменницею, адже ще у школі зрозуміла, що через текст у людини можна викликати, як позитивні так і негативні емоції. У своїй книжці авторка хоче розвіяти міф про те, що жіночої дружби не існує.

Наразі друга книжка із колекції Панна, а саме про подружку Олю вже готова і найближчим часом, розповідає авторка, вона з’явиться на полицях бібліотек.