Головна суспільство Перевізники, які зупиняються на Приміському автовокзалі Тернополя, мітингували

Перевізники, які зупиняються на Приміському автовокзалі Тернополя, мітингували

231

Сьогодні  мітингували перевізники, ті, які зупиняються на Приміському автовокзалі Тернополя, що на вулиці Білогірській. Причина невдоволення – заїзд та виїзди автовокзалу, які йдуть із боку вулиці Шептицького. Там пропускна здатність дороги через торгівлю на узбіччях надто мала для нормального проїзду транспорту. Це небезпечно, а ще зриваються графіки автобусів міжміського сполучення. Якщо нічого не зміниться, пообіцяли – страйкуватимуть.

Перевізники вимагають у влади та державтоінспекції навести лад на в'їзді та виїздах із автовокзалу. Тут через те, що вулиця Шептицького, а саме її узбіччя задіюються для торгівлі і як зона паркування, дорога удень неабияк звужується, через що рейсові автобуси виїжджаючи на маршрути можуть долати ділянку дороги в кілька метрів за десяток хвилин.

– З вокзалу неможливий в нас виїзд, заїзд на вокзал, в зв'язку, от, стоять всюди машини і неможливо виїжджати.

– Оцей прицеп отут вже десь три роки стоїть, я не знаю чи він ту землю, той кусочок дороги приватизував чи без поняття. Це ДАІ повинна розбиратися, державна автоінспекція. Ми скільки раз зверталися, ніякого реагування. Не реагували на наші звернення, – говорить перевізник Віктор Музика.

Крім стаціонарних, тут чимало й перешкод, які з'являються поточно. Зокрема люди, які привозять сюди свої товари на продаж і це їхній заробіток.

– Якби була можливість, торгували би в другім місці. Нема можливості.

Водночас тут тимчасово паркуються і клієнти ринку, за що платять гроші паркувальникам. Хто ж торгує, не на камеру кажуть, що також щоранку платять, за своє місце торгівлі на день. У свою чергу перевізники погрожують – якщо тут не наведуть лад і виїзди із приміського автовокзалу не звільнять від зайвого транспорту – вони зупинять свої автобуси. Кажуть – про цю проблему  надсилали листа до міської ради. Також запрошували сьогодні на свій протест представників влади і державтоінспекції, аби їм наочно показати суть проблеми та ніхто із них не прийшов.

– Зараз це в нас перший раз, а на майбутнє ми будем блокувати автостанцію, – каже Віктор Музика.

– Поки що транспорт не зупиняли? –

Нє нє нє, не зупиняли, ми не плануєм, ми маєм попередити і тоді зупиняти. Один вихід єдиний. Ніхто не слухає нас, нікого немає абсолютно, ніхто не прийшов

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here