Головна політика Перевірити себе у реєстрі виборців можна через Інтернет

Перевірити себе у реєстрі виборців можна через Інтернет

210

Перевірити себе у реєстрі виборців можна не виходячи з дому через інтернет. Для цього потрібно зайти на офіційний сайт ЦВК, в розділі “Державний реєстр виборців” знайти закладку “Особистий кабінет виборця”. Зареєструвавшись там, кожен може перевіритися в реєстрі, інформація прийде на електронну адресу.

Перевірити себе у реєстрі виборців можна в приміщенні дільничної комісії або на сайті www.drv.gov.ua. Там треба зареєструватися в "Особистому кабінеті виборця" й оформити заявку на перевірку даних. Відповідь прийде на електронну пошту, яку людина вказала при реєстрації.

Віктор ПУЛЬКА, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради: "Ми уточнюємо якщо якоїсь інформації немає чи неправдива, чи інформація, яка свідомо перекручується самим виборцем, ведеться уточнення і ЦВК направляє інформацію на електронну пошту цієї людини з даними про те, в якому стані знаходиться його запис в державному реєстрі".

Якщо Вас у списку немає, або дані вказані з помилкою, потрібно написати заяву у відділ ведення Державного реєстру виборців. Часто люди свідомо перекручують прізвище, свої персональні дані, аби перевірити роботу реєстраційних служб, каже Віктор Пулька, цим вони додають роботи спеціалістам.

Віктор ПУЛЬКА, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради: "Просимо цих людей, які звертаються в особистий кабінет наводити достовірну інформацію і зменшити навантаження на державний реєстр, не завантажувати нас непотрібною роботою, бо зараз буде проводитися інтенсивна робота. В нас є тиждень часу для внесення змін. Усі дні з понеділка до 5 числа  будуть робочими. Тобто, ми маємо встигнути опрацювати ці відомості і видрукувати ці списки щоб вчасно передати їх дільничним виборчим комісіям".

Те що Ви є у списках виборців свідчить запрошення, яке надійде не пізніше дванадцятого травня.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here