Головна суспільство Перевірити себе у списках виборців можна до 19 травня

Перевірити себе у списках виборців можна до 19 травня

315

Аби не втратити можливість проголосувати 25 травня, людям радять перевірити себе у списках виборців. Зробити це можна до 19 травня. В Державному реєстрі виборців просять перевіряти свої дані заздалегідь і не зволікати. Те, що Ви є у списках виборців, засвідчить запрошення, яке виборці повинні отримати не пізніше 12 травня.

Сьогодні Державний реєстр виборців почав друкувати попередні списки та іменні запрошення на вибори 25 травня. 8 травня попередні списки передадуть дільничним виборчим комісіям, а вже наступного дня, ДВК виставлять списки для уточнення. До 12 травня кожен виборець повинен отримати іменні запрошення для участі в голосуванні.

– Якщо запрошення не отримано, то це є перший сигнал для того, щоб перевірити себе в списках виборців. Перевірити себе можна як в Державному реєстрі виборців так і в дільничній виборчій комісії. ДВК зобов'язана працювати з 9 до 18 години, а державний реєстр виборців працює в звичайному режимі з 8 до 17.15. Відповідно, і в святкові дні будемо працювати, якщо буде необхідність – люди можуть звертатися, – пояснює начальник відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради Віктор Пулька.

Перевірити себе в списках виборців можна до 19 травня.

– Для цього необхідно мати з собою паспорт. Якщо людини немає у списках виборців треба мати з собою копію паспорта на ДВК. А до реєстру виборців можна звертатися тільки з паспортом. Ми тут зробимо копію, людина напише заяву, і ми її включимо до Державного реєстру виборців. І вже в уточнених списках людина буде по тій адресі, по якій вона зареєстрована, мати право проголовувати, – каже Віктор Пулька.

В день голосування, 25 травня, жодні зміни, крім виправлення неточностей до списку виборців виборча комісія не вноситиме, в тому числі за рішенням суду, кажуть в Державному реєстрі виборців. Тому просять людей не зволікати і перевірити себе у списках заздалегідь.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here