додому Новини Переваги й найкращі моделі розумних годинників LTE

Переваги й найкращі моделі розумних годинників LTE

918

Сучасні моделі смарт-годинників є гібридом наручного годинника, фітнес-трекера й базового медичного приладу. Завдяки підтриманню технології стільникового стандарту LTE вони також здатні виконувати завдання просунутого комунікатора. 

Із таким девайсом ви будете на зв’язку в будь-якому місці в межах дії роумінгу вашого оператора. Він дає можливість приймати/здійснювати голосові виклики, приймати/відправляти повідомлення, користуватися безпековими функціями. У цій статті розповімо, на які аспекти слід звертати увагу під час вибору гаджета.

Як вибрати функціональний смартгодинник?

Окрім підтримання протоколів бездротового передавання даних, також слід оцінювати декілька параметрів:

  • Сумісність. Для повноцінного використання необхідно, щоби вибрана модель була сумісною із вашим смартфоном
  • Ємність і термін служби акумулятора. Від ємності батареї залежить час автономної роботи. Зазвичай термін експлуатації акумуляторів у девайсів зі стільниковим зв’язком є меншим, ніж у моделей без цієї опції
  • Спеціальні функції. Краще вибирати пристрій із низкою додаткових функцій, таких як: навігація GPS, вимірювання пульсу, ЕКГ, «віртуальний тренер»

ТОП смартгодинників із підтриманням LTE

1. Apple Watch Ultra 2

Флагманський смартгодинник від «яблучного» бренду. На відміну від інших аналогічних девайсів Apple, стільниковий зв’язок у моделі Watch Ultra 2 підтримується за замовчуванням. Детальну інформацію можна знайти на сторінці https://www.ctrs.com.ua/ru/smart-chasy/brand-apple/seriya_apple-watch-ultra-2/

Це найбільш дорогий розумний годинник у нашому рейтингу, в той же час він має найбільш широкий набір функцій. Серед головних переваг слід виділити міцний корпус, яскравий дисплей, зручні ремінці з екологічних матеріалів. 

Виробник заявляє про 36 годин роботи на одному заряді, однак цей показник зменшується майже вдвічі за умов використання LTE. Користувачам доступні різноманітні медичні та спортивні функції.

2. Garmin Forerunner 945 LTE

Єдина модель зі стільниковим зв’язком у каталозі Garmin — найкращого виробника розумних годинників спортивної категорії. Бренд позиціонує Forerunner 945 LTE як «зручний девайс для туристів і бігунів». 

Тут доступні просунуті функції безпеки Assistance Plus та LiveTrack. Також є інструменти для відстеження стану здоров’я та фізичної активності. Варто відзначити унікальну «фічу» моделі — партнерські спільноти, учасники яких можуть обмінюватися повідомленнями і смайлами під час спортивних тренувань. 

3. Google Pixel Watch 2 (LTE)

На наш погляд це найкращий варіант для використання в парі із телефонами на базі Android. Сам годинник працює під управлінням зручної та багатофункціональної Wear OS 4, у якій доступні численні корисні фірмові сервіси. 

Варто також відзначити високу якість динаміка й мікрофону. Компактний корпус має діаметр 42 міліметри, годинник зручно сидить на зап’ясті. Час автономної роботи в разі використання стільникового зв’язку — понад 20 годин.