Головна Новини Переселенців запрошують на Святвечір у “Карітас”

Переселенців запрошують на Святвечір у “Карітас”

87

vlcsnap-2015-12-31-14h30m38s318Понад сотня родин переселенців отримала продуктові набори від Тернопільського благодійного фонду “Карітас”. Там хочуть підтримати тих, хто вимушено змушений був покинути свої домівки. А ще переселенців запрошують на Святвечір у “Карітас”. Там, 6 січня, планують зібратися за спільним столом, колядувати та спільно прославляти новонароджене дитятко.

Марія із своїми трьома дітьми приїхала з Маріуполя до Тернополя рік тому. Наше місто стало для сім’ї жінки вже рідним. Марія дякує усім, хто допомогає переселенцям.

– Ми з міста Маріуполя, в минулому році попали під обстріл, наш мікрорайон пошкодило. Тому ми вирішили переїхати в Тернопіль. В першу чергу звернулися до “Карітасу”, бо багато що чули про нього. Справді, дуже вагома допомога. Навіть не стільки матеріально, як духовно. Тому ми приходимо сьогодні як у свою родину.

Напередодні Новорічно-Різдвяних свят родини переселенців в “Карітасі” отримали продуктові набори та одяг.

– “Карітас” Тернопіль вже більше півтора року надає вимушеним переселенцям допомогу. Наразі вже вдалося допомогти понад чотирьом сотням родин. Це і психологічна, і матеріальна допомога, і медикаментами допомагаємо, продуктовими наборами, одягом. В нас є безкоштовна пральня, де люди можуть собі попрати одяг. В нашій їдальні харчуються безкоштовно,  -говорить керівник соціальних проектів Тернопільського благодійного фонду “Карітас” Наталія Масник.


В Тернопільському благодійному фонді “Карітас” запрошують родини вимушених переселенців на Святу вечерю 6 січня.

– Наш високопреосвященіший Владика Василій прийняв запрошення. Тому шостого січня о 15.30 він прибуде сюди на Святу вечерю, щоб розділити Різдво Ісуса Христа і радість Святої вечері, з тими людьми, які є далеко від дому. Ми будемо мати нагоду скуштувати не тільки дванадцять страв, а й створити таку сімейно-духовну атмосферу, де люди переживуть радість народження Ісуса через колядки, через віншування, – каже генеральний директор Тернопільського благодійного фонду “Карітас” отець Андрій Марчук.

Сім’ї ж переселенців радо відгукуються на запрошення і готові Святий вечір провести у “Карітасі”. Усіх охочих переселенців відсвяткувати Святий вечір у “Карітасі” просять зголошуватися заздалегідь, до шостого січня.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here