додому Новини Переселенці отримали спальні набори від Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України

Переселенці отримали спальні набори від Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України

570

Благодійники не припиняють допомагати людям, котрі приїхали на Тернопільщину у пошуках безпеки. Спальні набори отримали переселенці від Тернопільської обласної організація Товариства Червоного Хреста України. Такі подарунки підготували для тих, хто мешкає у гуртожитку одного із навчальних закладів міста, і який є найбільшим прихистком переселенців у нашій області.

За час повномасштабного вторгнення майже сто тисяч осіб отримали гуманітарну допомогу від Тернопільської обласної організація Товариства Червоного Хреста України на суму більше ста п’ятдесяти мільйонів гривень, розповідає Олександра Бригадир.

На разі благодійники передали переселенцям спальні набори, а саме рушники, ковдри та постільна білизна. Зовсім нещодавно, за словами Олександри Бригадир прихисток, в якому проживають внутрішньо переміщені особи, отримав великий генератор, який буде використовуватися у разі потреби.