додому Новини Переносний УЗД-апарат отримала міська дитяча лікарня

Переносний УЗД-апарат отримала міська дитяча лікарня

1725

Переносний УЗД-апарат отримала міська дитяча лікарня. Його вдалось придбати за кошти благодійників. Раніше такого обладнання медичний заклад не мав.

Ультразвуковий апарат, який отримала міська дитяча лікарня, переносний. Тому, стверджує головний лікар, дає можливість обстежувати пацієнтів у будь-якій точці лікувального закладу та його відділеннях.

– Можна бачити, що відбувається в порожнинах тіла, скажімо, диференціювати якісь є можливо процеси гострі, пов’язані з кровотечами, з якимось утворенням і так далі. На сьогодні ми оснащені стаціонарною апаратурою УЗД, яка може відображати ці напрямки в деяких підрозділах. Але, скажімо, якщо обмежена можливість транспортувати дитину, то ми можемо робити це більш комфортно і точніше даним апаратом. Він набагато сучасніший і можливості дає більші, – розповідає головний лікар Тернопільської міської комунальної дитячої лікарні Андрій Артимович.

Обладнання використовуватимуть, аби лікар міг не тільки точно встановити діагноз, але й бачив динаміку лікування захворювання. Придбати сучасний апарат вдалось завдяки благодійникам.

Коштує таке обладнання близько 20 тисяч доларів.